Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

JS Technologie Sp Z O.O. i Wspólnicy Spółka komandytowaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie stałych relacji z dostawcami

  • poszukiwanie alternatywnych dostawców

  • weryfikacja i optymalizacja cen zakupu

  • optymalizacja procesów zakupu

  • współpraca z działem produkcji firmy

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących przewidywanych cen i podaży materiałów na rynku

  • planowanie strategii zakupów poszczególnych grup materiałowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 2 lata doświadczenia w dziale zakupów

  • komunikatywność

  • umiejętności analityczne

  • skrupulatność

  • prawo jazdy kat. B

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • system premiowy ściśle powiązany z osobistymi wynikami

  • dogodną lokalizację - Warszawa Wawer

  • ciekawą pracę o szerokim i urozmaiconym spektrum realizowanych zadań

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • samochód służbowy

  • możliwość regularnych szkoleń

JS Technologie Sp Z O.O. i Wspólnicy Spółka komandytowa

JS Technologie jest renomowanym polskim producentem profili budowlanych. Jesteśmy profesjonalistami – produkujemy profile od 1996 roku. Z sukcesem sprzedajmy nasze profile w 24 krajach Europy dzięki czemu następuje systematyczny wzrost przychodów. Inwestujemy systematycznie poszerzając ofertę produktów.

JS Technologie wyróżnia jakość produktów, stały, stabilny rozwój oraz najszersza w branży oferta produktów.

Nasz kapitał jest całkowicie polski, zatrudniamy ponad 80 pracowników. Staramy się, aby każdy czuł się u nas doceniany i miał osobisty wpływ na realizację naszych wspólnych celów.

W związku ze wzrostem produkcji oraz poszerzeniem asortymentu, inwestujemy w rozwój działu handlowego.

Jeśli jesteś osobą nastawioną na rozwój, pełną zapału do realizacji nowych projektów i masz dość rutyny i anonimowości w swojej pracy, zapraszamy Cię do nas. W naszym zgranym zespole docenimy Twoje zaangażowanie, doświadczenie i skuteczność.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

www.jstechnologie.pl