Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Moris-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Składanie zamówień do dostawców

  • Sporządzanie zapytań ofertowych

  • Monitorowanie terminowości dostaw

  • Rozliczanie dokumentów handlowych

  • Koordynacja i kontrola dostaw

  • Prowadzenie bieżącej oceny dostawców

Nasze wymagania

  • Min 5 lata doświadczenia w zakupach w branży budowlanej

  • Umiejętności analityczne

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła obsługi pakietu MS Office, mile widziany SAP

  • Nastawienie na realizację wyników i efektywnej współpracy z kierownikami budów

  • Umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę, zatrudnienie na pełen etat

  • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności.

Moris-Polska Sp. z o.o.

Firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku w branży budowlanej specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowy obiektów kubaturowych użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy