Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów

GRANNA Sp. z o.o.O firmie

GRANNA Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 47

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności materiałów do realizacji planów produkcji,
  • Prognozowanie potrzeb zakupowych oraz tworzenie harmonogramów dostaw,
  • Składanie zamówień zakupowych i nadzorowanie realizacji dostaw,
  • Prowadzenie rejestru zleceń zakupów i zamówień,
  • Kontrola i optymalizacja zapasów podległych pozycji zakupowych,
  • Aktywne poszukiwanie nowych pozycji zakupowych we współpracy z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • Obsługa reklamacji,
  • Negocjowanie cen i warunków dostaw,
  • Współpraca i zarządzanie relacjami z dostawcami i podwykonawcami,
  • Wdrażanie strategii zakupowych w celu poprawy efektywności zakupów,
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia,
  • Wybór i systematyczna ocena dostawców,
  • Udział we wdrożeniu ERP, elektronicznego obiegu zleceń zakupu,
  • Udział w projektach optymalizujących łańcuch dostaw.

Nasze wymagania

  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata,
  • Znajomości aplikacji MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem: Excel, MS Word, Power Point (Excel na poziomie bardzo dobrym),
  • Umiejętność negocjacji i pozyskiwania korzystnych warunków handlowych,
  • Umiejętność podtrzymywania dobrych relacji z dostawcami oraz interesariuszami wewnątrz organizacji,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzony określony obszar działania,
  • Wysoka jakość pracy, terminowość, staranność i efektywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, asertywność,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży poligraficznej.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę u jednego z liderów branży w Polsce,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze, a także brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy, opiekę medyczną.

Benefity

  • ubezpieczenie NNW

Specjalista ds. zakupów, Księcia Ziemowita 47, Warszawa