Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

OBI Centrala SystemowaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca z bazami danych produktowych, rejestrowanie nowych produktów,
  • wspieranie Menedżera Kategorii w przygotowywaniu akcji promocyjnych,
  • przygotowywanie cenników, aktualizacja baz Dostawców,
  • przygotowywanie raportów, statystyk oraz prezentacji,
  • zbieranie i porównywanie ofert Dostawców,
  • kontakty z Dostawcami oraz z Marketami OBI,
  • kontakty z innymi działami wewnątrz firmy w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji;

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programu Excel oraz PowerPoint,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność oraz dokładność,
  • umiejętność dostosowania się do zmieniających się obowiązków w ciągu dnia,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • komunikatywność, motywacja i zaangażowanie;

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych ( m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć rekreacyjno-sportowych),
  • kurs j. angielskiego,
  • możliwość rozwoju i zdobycia szerokiej wiedzy z branży DIY,
  • przyjazną atmosferę pracy, życzliwość oraz wsparcie;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

Specjalista ds. Zakupów, Aleja Krakowska 102, Warszawa