Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów

OBI Centrala Systemowa

  • Aleja Krakowska 102, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca z bazami danych produktowych, rejestrowanie nowych produktów,

  • wspieranie Menedżera Kategorii w przygotowywaniu akcji promocyjnych,

  • przygotowywanie cenników, aktualizacja baz Dostawców,

  • przygotowywanie raportów, statystyk oraz prezentacji,

  • zbieranie i porównywanie ofert Dostawców,

  • kontakty z Dostawcami oraz z Marketami OBI,

  • kontakty z innymi działami wewnątrz firmy w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji;

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programu Excel oraz PowerPoint,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność oraz dokładność,

  • umiejętność dostosowania się do zmieniających się obowiązków w ciągu dnia,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • komunikatywność, motywacja i zaangażowanie;

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych ( m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć rekreacyjno-sportowych),

  • kurs j. angielskiego,

  • możliwość rozwoju i zdobycia szerokiej wiedzy z branży DIY,

  • przyjazną atmosferę pracy, życzliwość oraz wsparcie;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe