Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Enprom Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Taneczna 18C

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów zakupowych oraz wsparcie administracji związanej z zamówieniami.

  • Wsparcie projektów w zakresie zakupów materiałów - praca w zespołach projektowych, realizujących projekty z rynku niemieckiego oraz projekty stacyjne.

  • Negocjacje z dostawcami materiałów i urządzeń z branży elektroenergetycznej. Raportowanie oszczędności wynikających z działań.

  • Proces kwalifikowania i oceny dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne) oraz 3-5 lat doświadczenia w kontraktowaniu zakupów materiałów i usług, najlepiej na potrzeby projektów inwestycyjnych, oraz w prowadzeniu negocjacji z dostawcami zakupach,

  • kompetencje kupieckie (znajomość procesów zakupowych, stosowanie dźwigni zakupowych, negocjacje, zarządzanie kategorią zakupową, zarządzanie bazą dostawców, kwalifikowanie i budowanie relacji z dostawcami, wykorzystanie narzędzi IT w zakupach),

  • podstawowa wiedza o zarządzaniu projektami, znajomość systemów ERP, kontrolingu itp.

  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego (w mowie i piśmie),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, PowerPoint)

Mile widziane

  • znajomość dostawców i podwykonawców z rynku elektroenergetycznego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Multisport

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie