Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów

Kingfisher

Kingfisher

Krakowiaków 78

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych produktów i dostawców

  • Wdrożenie nowych dostawców

  • Bieżąca współpraca z dostawcami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz dbałość o właściwe udokumentowanie ustalonych warunków

  • Przygotowywanie analiz handlowych

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w systemie „home office”

  • Przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Kingfisher

Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. – biuro zakupowe Grupy Kingfisher (międzynarodowej firmy z branży „home improvement” posiadąjacej 1 300 sklepów w 10 krajach Europy, zatrudniającej ok 78 000 pracowników), w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy