Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz:

  • Kreować i wdrażać długofalowe strategie i projekty zakupowe dla firmy

  • Poszukiwać i wdrażać rynkowe praktyki i narzędzia zakupowe uwzględniające optymalizację kosztów w obszarze zaopatrzenia,

  • Dostosowywać i tworzyć procedury zakupowe w firmie, a w szczególności zwiększać efektywność i elastyczność procesu zakupowego poprzez jego uproszczanie i przyspieszanie,

  • Koordynować proces wyboru dostawcy poprzez określenie założeń handlowych, negocjacje, analizę i monitoring trendów rynkowych oraz uzgadnianie warunków zawieranych przez firmę umów przy udziale innych jednostek merytorycznych

  • Realizować procesy zakupowe ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji finansowych,

  • Przygotowywać prezentacje, raporty i analizy zakupowe oraz rozliczać budżet zakupowy

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Min. 2 letnie doświadczenie i wiedza z zakresu samodzielnego prowadzenia postępowań zakupowych i przetargowych

  • wykształcenie wyższe, kierunek: (preferowane kierunki handel, marketing, ekonomia),

  • Doświadczenie w opracowywaniu i rozliczeniu budżetu zakupowego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Doświadczenie we wdrażaniu procesów i procedur zakupowych w firmie

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy