Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Daikin Europe Business Support (DEBS)

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• Składanie zamówień do dostawców oraz na przesunięcia między magazynami

• Wprowadzanie zmian na zamówieniach zgodnie z dyspozycją dostawców

• Koordynowanie i nadzorowanie dostaw oraz wyjaśnianie ich niezgodności

• Weryfikacja dostaw pod względem zgodności z dokumentami dostaw oraz faktur

• Przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień

• Miesięczne raportowanie wskaźników KPI

• Wsparcie dla działu Supply w procesie planowania załadunków

• Współpraca z innymi działami: Planning, Customer Service, Master Data

Nasze wymagania

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki logistyka, administracja)

• Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (codzienna komunikacja mailowa z międzynarodowymi zespołami, dostawcami, czytanie dokumentacji, uczestnictwo w spotkaniach)

• Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera

• Doświadczenie w logistyce lub administracji jest mocnym atutem

Kompetencje interpersonalne:

• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, tj. aktywne słuchanie, dawania i przyjmowania feedbacku, jasne przekazywanie informacji

• Umiejętność budowania harmonijnych relacji

• Umiejętność rozwiązywania problemów (szukania rozwiązań)

• Uważność, umiejętność organizacyjne

• Proaktywna postawa

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającym się oddziale międzynarodowej firmy, w tym dostęp do szkoleń online poprzez platformę LinkedIn oraz szkoleń wewnętrznych

  • Opieka medyczna (wkład pracownika wynosi 1 zł)

  • Ubezpieczenie na życie (wkład pracownika wynosi 1 zł)

  • System kafeteryjny / karta Multisport (wkład pracownika wynosi 13 zł)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Daikin Europe NV (DENV) jest europejską siedzibą główną Daikin Industries Limited, japońskiego producenta i dostawcy rozwiązań sterowania klimatem, tj. w obszarze ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz chłodzenia (HVAC-R: heating, ventilation, air conditioning and refrigeration). Siedziba główna znajduje się w Ostendzie (Belgia), a europejskie zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Republice Czeskiej, Niemczech oraz w Turcji. Oprócz fabryk do grupy należy 19 stowarzyszonych firm sprzedażowych, 5 biur sprzedaży oraz sieć niezależnych dystrybutorów i przedstawicieli handlowych w ponad 50 krajach w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

Wartości jakie znajdziesz w Daikin to: bezwzględna wiarygodność (budowanie relacji opartych na otwartości i zaufaniu), przedsiębiorcze zarządzanie (zaangażowanie w budowanie firmy np. poprzez proponowanie usprawnień) oraz harmonijne relacje.

Daikin Europe Business Support (DEBS) jest oddziałem Daikin Europe zlokalizowanym w Warszawie. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości procesów wspierających biznes, m.in. master data, raportowanie i controlling, łańcuch dostaw czy digitalizacja HR.

Przewiń do profilu firmy