Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

CETES COSMETICS POLAND SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bohaterów Warszawy 2

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie wiarygodnych dostawców (odpowiadanie na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów),

  • Negocjacje warunków współpracy, cenników i lead-time’ów z dostawcami,

  • Analiza bieżącego zapotrzebowania materiałowego i zapewnianie alternatywnych rozwiązań,

  • Monitorowanie statusu przygotowania wycen dla klientów,

  • Dbałość o prawidłowy obieg informacji, szczególnie na etapie wdrażania nowych wyrobów,

  • Współpraca z działem handlowym w celu dokonywania szybkich wycen produktów.

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w roli samodzielnego kupca w firmie produkcyjnej (zarządzanie grupą dostawców w jednej z branż: kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej lub FMG),

  • Znajomość standardów współpracy z dużymi dostawcami,

  • Znajomość polskiego i europejskiego rynku surowców kosmetycznych i opakowań do kosmetyków,

  • Praktyczna wiedza o opakowaniach, w szczególności - ekologicznych,

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,

  • Podejście analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów,

  • Zarządzanie własnym czasem, umiejętność szybkiej reakcji przy zmieniających się priorytetach,

  • Biegłość w pakiecie Microsoft Office (Word, Excel, Outlook i Access),

  • Wykształcenie z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw lub inżynierii /technologii chemicznej,

  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim (C1/C2).

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną, w tym gabinet lekarski na terenie zakładu pracy,

  • pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie grupowe, produkty firmowe, dodatkowe świadczenia, itp.

  • Parking na terenie zakładu

  • Przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

CETES COSMETICS POLAND to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie. W Warszawie jesteśmy już blisko 30 lat!

Rokrocznie produkujemy blisko miliony sztuk kosmetyków.

Naszym głównym odbiorcą jest firma Oriflame Cosmetics Global S.A., ale produkujemy również na potrzeby innych, dużych i mniejszych klientów. Zatrudniamy około 450 pracowników (plus miesięcznie ok. 100 pracowników tymczasowych)

w sekcjach: napełnianie, proces, wsparcie inżynierskie produkcji, magazyn, planowanie produkcji, zakupy, IT, rachunkowość zarządcza, laboratoria działu technologii i jakości, w dziale technicznym i w sekcji personalno-administracyjnej.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

(odpowiedzialność za sourcing surowców kosmetycznych i opakowań)

Przewiń do profilu firmy