Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Category Managera w bieżących działaniach,

  • Współudział w rozwoju wyznaczonych kategorii,

  • Negocjowanie z dostawcami warunków handlowych oraz promocji w gazetkach,

  • Pozyskiwanie ofert w ramach wyznaczonych kategorii,

  • Monitorowanie i analizę rynku,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami,

  • Przygotowanie raportów oraz zestawień zakupowych i sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętności współpracy w zespole;

  • Umiejętność planowania oraz zdolności organizacyjne, przekładające się na efektywną realizację zadań w wyznaczonym czasie;

  • Dokładność, skrupulatność i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju;

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów;

  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Nowoczesne biuro;

  • Komfortową lokalizację biura w okolicy dworca zachodniego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • karta sportowa

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy