Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

OEX E-Business

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów zakupowych, również w oparciu o platformę zakupową, w tym: opracowywanie dokumentacji zakupowej (zapytania, zamówienia, umowy), uzgadnianie z klientami wewnętrznymi zakresu zamówienia, kryteriów wyboru i oceny ofert, negocjacje cenowe

  • Optymalizacja istniejących kontraktów i pozyskiwanie nowych źródeł zakupów

  • Wsparcie managerów w działaniach ofertowych i negocjacjach z dostawcami

  • Realizacja projektów z zakresu zapewnienia dostaw zgodnie z budżetem i harmonogramem

  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień

  • Kontrola dokumentacji zakupowej i przestrzegania procedur

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Ścisła współpraca z zespołem finansowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, logistyka, zarządzanie

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz orientacja na wynik

  • Otwartość i wysokie predyspozycje komunikacyjne oraz negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • Wysoki poziom zaangażowania

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z platformami zakupowymi

  • Mile widziane doświadczenie w kategoriach: logistyka (transport, kurierzy, magazyny), opakowania, IT

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem rynku w swojej branży

  • Wejście do zgranego, zorientowanego na cele zespołu

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość skorzystania z benefitów firmowych: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Dużą samodzielność, elastyczny czas pracy, możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

OEX E-BUSINESS jest liderem wśród firm na rynku.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.oexebusiness.com

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze logistycznej sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS. Zajmujemy się wspieraniem i przejmowaniem odpowiedzialności za procesy zakupowe, a także organizacją transportów na rynku krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy