Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

People's Best

9 00011 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukujemy wysokiej klasy Kandydatek/ów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie procesu zakupowego i sprawne funkcjonowanie obszaru zakupów (z wyłączeniem zakupów IT).

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie przejrzystego i efektywnego procesu zakupowego

  • Prowadzenie procesów zakupowych materiałów i usług

  • Wybór dostawców, negocjowanie warunków

  • Analiza zapotrzebowania i posiadanych zasobów

  • Zapewnianie stałej dostępności kluczowych artykułów/materiałów/usług

  • Optymalizacja kosztów

  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi i reagowanie na ich potrzeby

  • Przestrzeganie terminowości realizacji projektów

Wymagania pracodawcy

  • Kilka lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań

  • Dbałość o detale, sumienność

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Inicjatywa, proaktywność, nastawienie na rozwiązania

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

Wybranej osobie nasz Klient zapewnia pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie z przyjazną kulturą organizacyjną oraz możliwość rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.

Adekwatny pakiet.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dołączenie aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych.