Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

POLREGIO sp. z o.o.O firmie

  • Kolejowa 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

POLREGIO sp. z o.o.

Kolejowa 1

Warszawa

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta ponad 88 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1900 stacjach.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie postępowań zakupowych
  • analiza rynku dostawców
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych
  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych
  • wiedza techniczna związana z taborem kolejowym
  • wiedza techniczna związana ze sprzętem informatycznym i usługami IT

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego pasażerskiego przewoźnika w Polsce
  • zniżkę na przejazdy kolejowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie
  • dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25.11.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne