Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

ABAKUS Sp. z o.o.O firmie

  • Aksamitna 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

ABAKUS Sp. z o.o.

Aksamitna 2

Warszawa

Firma ABAKUS Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem producenta wyrobów DEPO, ESDEPO, LUCID oraz LORO. Dostarczamy produkty całej gamy oświetlenia samochodowego, układów termicznych, lusterek oraz elementów karoserii do odbiorców na terenie Polski i całej Europy.

Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej , szerokiej gamie  i dostępności wysokiej jakości produktów oraz fachowej i profesjonalnej obsłudze.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie podległą kategorią produktów oraz opracowywanie strategii dla danej kategorii
  • Analiza działań konkurencji, badanie rynku
  • Kontakty i współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi, prowadzenie negocjacji i ustalanie optymalnych warunków handlowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych i przygotowywanie zamówień w celu zapewnienia dostępności
  • Opracowywanie i nadzór nad realizacją polityki cenowej
  • Przygotowanie i wprowadzanie danych do katalogów i baz danych produktów, w celu jak najlepszej prezentacji oferty.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dział zakupów, dział sprzedaży, kupiec, product manager, manager kategorii produktów)
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Komunikatywność, umiejętność budowania trwałych relacji z dostawcami
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość budowy samochodów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w przyjaznym środowisku
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awans w ramach struktur firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz udział w ciekawych szkoleniach i projektach

Ogłoszenie archiwalne