Ta oferta pracy jest nieaktualna od 560 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AREXIM PACKAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Firma z branży opakowań kosmetycznych poszukuje osoby na stanowisko:

    Specjalisty ds. zakupów

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków

    • analizowanie ofert i nadzór nad realizacją zamówień;
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami polskimi i europejskimi;
    • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami;
    • przygotowywanie kalkulacji i ofert cenowych;
    • przygotowywanie analiz, prezentacji oraz sprawozdań;
    • kontrola jakościowa, ilościowa oraz cenowa zamawianego towaru;
    • pozyskiwanie nowych dostawców;
    • współpraca z pozostałymi działami firmy;
    Poszukiwane kompetencje
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (handel zagraniczny, ekonomia, stosunki międzynarodowe);
    • doświadczenie w dziale handlowych bądź dziale zakupów/zaopatrzenia co najmniej rok;
    • biegła znajomość j. rosyjskiego – warunek konieczny (znajomość języka będzie weryfikowana na rozmowie rekrutacyjnej);
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny (znajomość języka będzie weryfikowana na rozmowie rekrutacyjnej);
    • znajomość j. polskiego na poziomie dobrym – warunek konieczny;
    • umiejętności negocjacyjne;
    • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office: w szczególności MS Word, MS Excel;
    • szybkość działania, systematyczność w pracy, samodzielność, odpowiedzialność;
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
    Oferujemy
    • pracę na stanowisku umożliwiającym personalny rozwój zawodowy;
    • umowę o pracę;
    • atrakcyjny system wynagrodzeń;
    • pakiet opieki medycznej;
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.