Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ekobut sp. z o.o.

    APTEKI HIBISKUS

    Sieć aptek Hibiskus to dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim.

    Profesjonalizm, wysoka etyka zawodowa i miła atmosfera pracy jest sukcesem naszej firmy.

    Jeżeli jesteś otwarty na innych i łatwo budujesz relacje z kontrahentami to szukamy właśnie Ciebie

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Negocjujesz ceny i warunki współpracy oraz dostaw
    • Realizujesz strategię zakupową wspierającą:
      • politykę asortymentową
      • akcje marketingowe
      • politykę magazynową
    • Przygotowujesz zestawienia oceniające efektywność realizacji strategii zakupowej
    • Zapewniasz spójność polityki zakupów i sprzedaży poprzez ścisły kontakt z aptekami
    • Budujesz stabilne relacje z kontrahentami
    • Zarządzasz powierzonymi zadaniami

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zakupami w branży farmaceutycznej - warunek konieczny
    • Doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
    • Umiejętność analizy sprzedaży, rentowności i działań konkurencji
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakupach opartych na kategoriach

    Oferujemy:

    • Pracę w sympatycznym i zaangażowanym zespole, w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i umiejętności
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania postawionych celów
    • Pakiet świadczeń medycznych

    Podaj proszę od kiedy najwcześniej mozesz podjąć pracę (okres wypowiedzenia)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez funkcję "APLIKUJ"

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ekobut sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Ekobut sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Braci Wagów 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.