Specjalista ds. Zakupów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.05.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 24.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Thales jest firmą, która odpowiada na potrzeby klientów z całego świata oczekujących innowacyjnych rozwiązań, podnoszących poziom życia i bezpieczeństwo. Dzięki niezwykłemu połączeniu kompetencji, talentu i różnorodności kulturowej, specjaliści i naukowcy grupy Thales są w stanie zaprojektować oraz zrealizować nawet najbardziej wymagające technologicznie rozwiązania. Projekty Thales, które wprowadzają technologie przyszłości, są wszędzie tam, gdzie trzeba działać szybciej, sprawniej i wydajniej. Klienci grupy Thales mogą korzystać
    z zaawansowanych rozwiązań i podejmować trafne decyzje w kluczowych sprawach. Innowacyjne rozwiązania Thales można znaleźć
    w przestrzeni kosmicznej, w oceanach i na morzach, w powietrzu i na lądzie oraz w cyberprzestrzeni. W 2017 roku Thales odnotował sprzedaż w wysokości 15,8 miliardów euro, zatrudniając 65 000 pracowników w 56 krajach.

    Aktualnie Thales Polska sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie kategoriami zakupowymi w obszarze komponentów mechanicznych, materiałów i urządzeń automatyki kolejowej i telekomunikacyjnych,
    • Zarządzania panelami dostawców z uwzględnieniem procesu poszukiwanie i kwalifikacji nowych dostawców materiałów i usług,
    • Realizacja procesu zakupowego (wybór dostawców, składanie zamówień zakupu, sporządzanie umów ramowych i projektowych),
    • Ścisła współpraca z organizacją projektową w zakresie terminowości i kompletności dostaw,
    • Identyfikowanie możliwości optymalizacji procesów zakupowych w zakresie powierzonych kategorii zakupowych,
    • Okresowe opracowywanie raportów zakupowych oraz sporządzanie analiz branżowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku B2B (znajomość branży budowlanej, instalacyjnej lub telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem),
    • Zdolności negocjacyjne poparte doświadczeniem w negocjowaniu umów i sporządzaniu kontraktów,
    • Umiejętności planowania oraz konsekwentnego realizowania działań,
    • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów i dobra organizacja pracy,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
    • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

    Firma oferuje Kandydatom:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
    • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
    • Przyjazną atmosferę i kontakt z międzynarodowym środowiskiem pracy.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Thales Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. gen. Józefa Zajączka 9 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)“. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    bottom