Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zamówień na materiały bezpośrednio i pośrednio produkcyjne oraz monitorowanie ich prawidłowej realizacji,

  • Zapewnienie przetwarzania zamówień zgodnie z autoryzowanym poziomem wydatków

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla materiałów pośrednio produkcyjnych

  • Koordynowanie tematów związanych z jakością dostaw, rozliczeniami, zmianami technicznymi

  • Dbanie o właściwy poziom zapasów materiałowych w zakładzie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, ekonomia, kierunki pokrewne)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość systemu SAP, specyfiki Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Pakiet Benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, PPE)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie