Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Święcice (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy sp.j

    Firma handlowa z siedzibą w Święcicach pod Warszawą zatrudni osobę do działu zakupów.

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Święcice (pow. warszawski zachodni)

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa producentów zagranicznych
    • sporządzanie zamówień i kontrola ich realizacji
    • nadzór nad poprawnym procesem dostaw,
    • realizowanie strategii działu zakupów.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną korespondencję z dostawcami
    • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zakupów, logistyki
    • wysoka kultura osobista i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.