Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Hoffmann Doradztwo Szkolenia Tomasz HoffmannO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z dostawcami.

  • Ustalanie (zasad lub szczegółów) współpracy operacyjnej z dostawcami.

  • Nadzór nad poprawnością realizacji umów współpracy.

  • Tworzenie i aktualizowanie bazy danych dostawców.

  • Analiza rynku, śledzenie trendów rynkowych, przygotowanie rozwiązań w celu wsparcia sprzedaży.

  • Raportowanie działań zgodnie z wymogami firmy.

  • Sporządzenie analiz sprzedażowych, raportów i zestawień.

  • Tworzenie/współtworzenie planów promocyjnych dla grup produktowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami.

  • Dobra znajomość narzędzi MS Office - Word, Excel, PowerPoint.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne.

  • Umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z osobami z innych pionów organizacji.

  • Mile widziane doświadczenie w jednej z następujących branż: chemia, FMCG, farmacja, produkty techniczne.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sieci handlowej.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, możliwość pracy zdalnej w części tygodnia po okresie wdrożenia.

  • Rozwój zawodowy.

  • Pracę w dynamicznie działającej firmie i zespole zaangażowanych współpracowników.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z planem bonusowym wynikającym z osiąganych rezultatów.

  • Wszelkie potrzebne narzędzia pracy.

  • Nowoczesną przestrzeń biurową doskonale zaaranżowaną do pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Hoffmann Doradztwo Szkolenia Tomasz Hoffmann

Poszukujemy pracownika dla naszego Klienta, dużego przedsiębiorstwa mającego swoją centralę w południowej części Wielkopolski, firmy z branży technicznej o zasięgu ogólnopolskim, posiadającej wieloletnie doświadczenie również w handlu detalicznym i hurtowym, zatrudniającej ponad 300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy