Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Oławska 10

Wierzbice (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz, zapewnienie dostępności komponentów do realizacji zleceń produkcyjnych

  • Udział oraz prowadzenie projektów mających na celu usprawnienie procesów zakupowych, obsługa zapytań ofertowych i zamówień

  • Koordynacją zgodności realizacji dostaw z warunkami umowy

  • Przygotowywaniem raportów zakupowych

  • Zarządzaniem odpadami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne lub techniczne

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego B1/B2

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji

  • Stanowisko w branży cenionej na rynku pracy

  • Atrakcyjny system szkoleń specjalistycznych

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Bogaty pakiet socjalny: kartę multisport, prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do posiłków – stołówka pracownicza

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

LEONI Kabel Polska istnieje od 2001 roku i jest dostawcą produktów i usług dla rynku motoryzacyjnego. Aktualnie nasz zakład liczy ponad 400 osób. Na świecie LEONI dostarcza ponadto produkty i usługi dla rynku teleinformatycznego i sieciowego, opieki zdrowotnej, przemysłu przetwórczego, transportu, energetyki i infrastruktury, automatyki produkcji, maszyn i czujników oraz transportu morskiego.

Jeśli masz samochód wiodącej marki, pod jego maską prawie na pewno kryją się przewody wykonane w LEONI Kabel Polska z siedzibą w Wierzbicach koło Wrocławia. Tygodniowo produkujemy 45 tys. kilometrów kabli – gdyby je połączyć, mogłyby otoczyć całą Ziemię! Działamy na polskim rynku od 2001 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który ma 84 lokalizacje w 31 krajach na całym świecie!

Przewiń do profilu firmy