Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

NUCOO firmie

  • Geodetów 4, Wołomin
    Wołomin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NUCO

Geodetów 4

Wołomin

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w realizacji projektów i zamówień sprzedażowych firmy;

  • Odpowiedzialność za zakupy materiałów w obrębie wyznaczonej grupy materiałowej;

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień do dostawców zagranicznych i krajowych;

  • Inicjowanie projektów zakupowych służących optymalizacji kosztów i procesów;

  • Negocjowanie cen oraz warunków handlowych z dostawcami;

  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji zamówień;

  • Kontrola dostaw pod kątem ilościowym i terminowym w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zamówień sprzedażowych/planów produkcyjnych;

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych z dostawcami;

  • Dbałość o odpowiedni poziom zapasów magazynowych;

  • Budowanie prawidłowych relacji biznesowych z dostawcami;

  • Przygotowywanie oraz prawidłowe prowadzenie dokumentacji;

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe;

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów, mile widziane w firmie produkcyjnej;

  • Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie;

  • Umiejętności analityczne i matematyczne;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel);

  • Praktyczna znajomość metodologii i technik negocjacji z dostawcami;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP.

  • Wysokie kompetencje interpersonalne;

  • Umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem, ustalania priorytetów;

  • Dokładność, systematyczność;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, pozwalające na budowanie trwałych relacji z dostawcami;

  • Motywacja do działania oraz chęć uczenia się nowych rzeczy;

  • Komunikatywność, asertywność, inicjatywa i dynamika w działaniu;

  • Umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy w odnoszącym sukcesy zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

NUCO

NUCO, wiodąca w Polsce firma zajmująca się produkcją kontraktową kosmetyków kolorowych, poszukuje: Specjalista ds. zakupów.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.