Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

4mass S.A.O firmie

  • Wołomin, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miejsce pracy Warszawa (Wilanów)
w ciągu najbliższych 4 miesięcy zmiana lokalizacji Wołomin

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości dostaw i zaopatrzenie w surowce i materiały,
  • Zarzadzanie i optymalizowanie budżetu i kosztów zaopatrzenia
  • Współpraca z działem produkcji, handlu i logistyki oraz partnerami zewnętrznymi
  • Planowanie i składanie zamówień na surowce i materiały oraz usługi transportowe,
  • Zapewnienie dostępności surowców i materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców
  • Nadzór nad doborem dostawców i prowadzenie kluczowych negocjacji
  • Koordynacja przepływu surowców, materiałów i towarów w fabryce i pomiędzy oddziałami
  • Optymalizacja kosztów transportu
  • Opracowanie procedur oraz instrukcji w obszarze logistyki i zakupów oraz dokumentacji na potrzeby audytów (zewnętrznych oraz wewnętrznych)

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze zakupów eksportowych
  • Wykształcenie wyższe o kierunku powiązanym z zarzadzaniem ich logistyką i zakupami
  • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność prowadzenia skutecznej negocjacji
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętności analityczne oraz zarządzania projektami
  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, ustalanie priorytetów w celu realizacji założonych celów w wymagającym i dynamicznie zmieniającym się środowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijające się polskiej firmie zajmującej się produkcją lakierów hybrydowych do paznokci
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia i wyników pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Dołącz do nas.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji:

"WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W OFERCIE PRACY DLA POTRZEB PROCESU REKRUTACJI ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 27.08.1997R. DZ. U. Z 2002 R., NR 101, POZ. 923 ZE ZM."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne