Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

PROBUDOWA.COM SP. Z O.O.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zakupów i usług zgodnie z potrzebami firmy;
  • Prowadzenie zapytań ofertowych i postępowań zakupowych w zakresie materiałów i usług na budowy infrastruktury kolejowej i mostowej;
  • Współpraca z dostawcami i klientami firmy, poszukiwanie nowych dostawców, budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych, negocjacje warunków umownych;
  • Dopilnowanie realizacji zamówień i dostaw materiałów zgodnych z kosztorysem, dokumentacją projektową i uzgodnieniami z inwestorem;
  • Sporządzanie umów oraz zamówień;
  • Nadzór nad terminowością dostaw i ich zgodnością z zamówieniem/umową.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego;
  • umiejętności negocjacyjnych i budowania relacji z dostawcami;
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • dużej samodzielności w pracy;
  • umiejętności czytania dokumentacji budowlanej (mile widziane)
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie budowlanej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • niezbędne narzędzia pracy biurowej;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • benefity pracownicze (ubezpieczenie grupowe, karta MutiSport Plus).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wyłącznie w formie PDF)  klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy