Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

VEOLIA ZACHÓDO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

VEOLIA ZACHÓD

poszukuje kandydatów na stanowisko

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Prowadzenie procesu pozyskiwania ofert, wyboru dostawców i podwykonawców na potrzeby realizowanych przez firmę  projektów w fazie ofertowania i realizacji,
  • Współpraca z działami technicznymi Zakładów Spółki  w trakcie negocjacji i wyboru ofert,
  • Podtrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z dostawcami i podwykonawcami,
  • Nadzór nad realizacją zawartych umów ramowych,
  • Obsługa interfejsu eBS Oracle, Maximo, elektronicznej Platformy Zakupowej, oraz innych aplikacji centralnych (MZK, ZS).
  • Opracowanie zamówień i umów zgodnie z procedurą i instrukcją zakupową z dostawcami i podwykonawcami,
  • Analiza wniosków zakupowych pod kątem zgodności z Procedurą i Instrukcją Zakupową  i dokumentami towarzyszącymi,
  • Zakup materiałów i usług zgodnie z wytycznymi polityki zakupowej obowiązującej w Grupie Veolia.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie/ preferowane wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point) i środowiska Google,
  • Zaangażowanie w pracę , chęć zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy,
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Praca pod presją czasu i orientacja na wyniki,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietu sportowego

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy