Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów

DONAKO Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DONAKO Sp. z o.o.

Fabryczna 10

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zakup elementów stalowych oraz usług, kooperacyjnych na poziomie operacyjnym
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych na potrzeby projektów
  • Przeprowadzanie audytów jakościowych dostawców
  • Nadzór nad reklamacjami
  • Optymalizacja kosztów i warunków realizowanych zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – wydział mechaniczny, mechaniczno-energetyczny
  • Min.3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość narzędzi zakupowych, umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi lean management
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego systemu ISO 9001
  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz analityczne
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet motywacyjny (opieka medyczna, Multisport, bony świąteczne, dodatek wakacyjny).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii.

Zainteresowane osoby, spełniające stawiane wymagania, prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Specjalista ds. zakupów, Fabryczna 10, Wrocław