Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

  • Jana Długosza 2-6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Jana Długosza 2-6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem zamówień towarów i urządzeń

  • Poszukiwaniu nowych dostawców

  • Negocjowaniu cen zakupów i warunków dostaw

  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami

  • Współpraca z działem serwisu, magazynu i logistyki

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne

Mile widziane

  • Znajomość dodatkowego języka – np. niemieckiego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w przepisach celnych – import towarów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością rozwoju

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę i opiekę opiekuna na początkowych szczeblach kariery

  • Niezbędne wyposażenie - telefon, laptop, oprogramowanie

  • Lokalizację w centrum Wrocławia z bardzo dobrym dojazdem

  • Możliwość awansu i doskonalenia swoich umiejętności

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Lokalizacja w centrum Wrocławia

Jesteśmy liderem napraw i diagnostyki elektroniki i automatyki przemysłowej w Polsce i w Europie. Od 2009 roku naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej w myśl naszego motta "Nie wyrzucaj - naprawiaj" - zero waste.

Szukamy ambitnych i ciekawych nowych wyzwań ludzi - może to właśnie Ty :)

Przewiń do profilu firmy