Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie warunków współpracy z dostawcami

  • Zamawianie i kontrolowanie partii próbek materiałów od dostawców

  • Wyszukiwanie nowych dostawców

  • Przeprowadzanie okresowych ocen dostawców

  • Kontrolowanie i uaktualnianie listy zatwierdzonych dostawców

  • Koordynowanie dostaw, monitorowanie ich terminowości

  • Optymalizacja kosztów i warunków realizowanych zakupów

  • Analizowanie stanów magazynowych

  • Praca nad nowymi zapytaniami od klientów: wyszukiwanie i składanie zapytań o surowce, narzędzia, maszyny oraz inne sprzęty we współpracy w działami technicznymi, wymaganymi do przygotowania bieżących wycen oraz realizacji nowych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, techniczne lub pokrewne)

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Office

  • Podstawowa znajomość procesów księgowych

  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie z branży medycznej

  • Pozytywną atmosferę pracy w ambitnym zespole

  • Ciekawe wyzwania i możliwość ciągłego rozwoju

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • myBenefit