Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

VEOLIA ZACHÓDO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu pozyskiwania ofert, wyboru dostawców i podwykonawców na potrzeby realizowanych przez firmę projektów w fazie ofertowania i realizacji,

  • Współpraca z działami technicznymi Zakładów Spółki w trakcie negocjacji i wyboru ofert,

  • Podtrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z dostawcami i podwykonawcami,

  • Nadzór nad realizacją zawartych umów ramowych,

  • Obsługa interfejsu EbsOracle, Maximo, elektronicznej Platformy Zakupowej, oraz innych aplikacji centralnych (MZK, ZS).

  • Opracowanie zamówień i umów zgodnie z procedurą i instrukcją zakupową z dostawcami

  • i podwykonawcami,

  • Analiza wniosków zakupowych pod kątem zgodności z Procedurą i Instrukcją Zakupową i dokumentami towarzyszącymi,

  • Zakup materiałów i usług zgodnie z wytycznymi polityki zakupowej obowiązującej w Grupie Veolia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/ preferowane wyższe

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów

  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point) i środowiska Google,

  • Zaangażowanie w pracę , chęć zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy,

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Praca pod presją czasu i orientacja na wyniki,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych

  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań

  • Miłą atmosferę pracy

  • Pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne