Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Sescom S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zakupów towarów i materiałów na potrzeby poszczególnych projektów zgodnie z przesłanym harmonogramem lub wymaganiami kontraktu

  • Analiza i porównanie dostawców pod względem dostępności asortymentu, cen, warunków płatności

  • Planowanie i utrzymywanie stanu zapasów magazynowych

  • Składanie zamówień u dostawcy, dbałość o ich realizację, terminowość i kompletność dostaw, komunikacja z dostawcami

  • Bieżąca i terminowa kontrola faktur, kosztów zakupowych, obiegu dokumentów zaopatrzeniowych

  • Kształtowanie współpracy z dostawcami, prowadzenie negocjacji handlowych, pozyskiwanie nowych kontrahentów i klientów

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy w środowisku ERP, znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • Skrupulatność, dokładność, systematyczność oraz wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, dobra organizacja pracy, biegła obsługa pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

  • Wyzwania zawodowe oraz rozwój umiejętności

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Dogodną lokalizację biura

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sescom S.A.

Sescom IT Infrastructure to wsparcie w integracji i utrzymaniu infrastruktury informatycznej i rozwiązań audiowizualnych.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, systemów i aplikacji. Wykonujemy projekty i dedykowane zabudowy na potrzeby implementacji technologii digital signage. Zarówno w handlu jak i usługach klienci coraz częściej wymagają przenikania oferty online i offline, dlatego tak ważne staje się wdrażanie nowych technologii.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu/oferta/sescom-it-infrastructure/

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów