Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Zmorph S.A.O firmie

Zmorph S.A.

Aleksandra Ostrowskiego 9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zapytań ofertowych,

  • przygotowywanie zamówień i składanie ich u dostawców,

  • sporządzanie zestawień i analiza ofert, tworzenie raportów na potrzeby Spółki,

  • prowadzenie rozmów, negocjacji handlowych i przygotowywanie umów oraz optymalizacja warunków zakupu,

  • weryfikacja faktur pod kątem zgodności z zamówieniem,

  • monitorowanie dostaw,

  • tworzenie zestawień w Excelu,

  • stałe monitorowanie rynku dostawców usług i materiałów,

  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi podwykonawcami i dostawcami,

  • pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców,

  • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji,

  • ścisła współpraca z działem R&D w zakresie poszukiwania dostawców komponentów .

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania projektami, ew. transport, logistyka, ekonomia, prawo,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,

  • znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość Systemu Streamsoft Prestiż w module HM będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • skrupulatność, dokładność,

  • dyspozycyjność,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • obowiązkowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • System premiowy;

  • Pakiet benefitów;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Zespół zdany na sukces!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Zmorph S.A.

Zmorph S.A. to spółka technologiczna z portfela funduszu Warsaw Equity Group, działająca w innowacyjnym segmencie druku 3D. Obecnie jesteśmy na etapie dynamicznego wzrostu, czego efektem jest powiększanie naszego zespołu o Managerów różnych obszarów.

Przewiń do profilu firmy