Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów

Grupa Kapitałowa Polimex MostostalO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie rozmów, negocjacji handlowych
  • i podpisywanie umów,
  • przygotowywanie zamówień,
  • stałe monitorowanie rynku dostawców usług i materiałów,
  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi podwykonawcami i dostawcami,
  • pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców,
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego, mile widziane z zakresu budownictwa,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok, doświadczenie w ofertowaniu
  • robót budowlanych,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji, budowania dobrych relacji z klientami.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP (preferowany SAP),

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego.

Specjalista ds. zakupów, Wrocław