Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

Grupa Kapitałowa Polimex MostostalO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie rozmów, negocjacji handlowych

  • i podpisywanie umów,

  • przygotowywanie zamówień,

  • stałe monitorowanie rynku dostawców usług i materiałów,

  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi podwykonawcami i dostawcami,

  • pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców,

  • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego, mile widziane z zakresu budownictwa,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok, doświadczenie w ofertowaniu

  • robót budowlanych,

  • umiejętności prowadzenia negocjacji, budowania dobrych relacji z klientami.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP (preferowany SAP),

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego.

Przewiń do profilu firmy