Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Billennium S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie i koordynowanie efektywnej procedury zakupowej

  • Wdrożenie odpowiedniego narzędzia do koordynacji procesów zakupowych w organizacji

  • Działanie zgodnie z zaplanowanym budżetem i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz ocena konkurencyjności ofert

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji handlowych z dostawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zdolność myślenia procesowego

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętności negocjacyjne i współpracy z dostawcami

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne