Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Clinico Medical sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zamówień na materiały pośrednie / bezpośrednie

  • Aktualizowanie baz dostawców i produktów w SAP

  • Koordynowanie procesu zakupowego

  • Aktywna współpraca z innymi działami

  • Nadzór nad dokumentacją

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (studenci/absolwenci kierunków ekonomicznych lub technicznych)

  • Znajomość programu SAP MRP będzie dużym atutem

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1

  • Umiejętność obsługi MS Office (w szczególności Excel)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowana opieka medyczna Luxmed

  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • Wiele benefitów z ZFŚS

  • Ubezpieczenie grupowe Warta

  • wczasy pod gruszą

  • owocowe wtorki i czwartki

  • dodatkowe świateczne świadczenia socjalne

  • Cykliczne imprezy integracyjne i sportowe

  • Program emerytalny PPE

  • Program oszczędnościowy & preferencyjne pożyczki

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji