Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

AKA SZCZERBICCY sp.j.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Właściwa organizacja i nadzorowanie procesu związanego z realizacją zamówienia w zakresie terminowości, optymalizacji i jakości realizacji

  • Tworzenie dokumentacji zakupowej

  • Prowadzenie bieżącej kontroli stanów magazynowych i zamawianie towaru na podanych warunkach dla spółki w oparciu o rotację, aktualnego i przewidywanego popytu

  • Pozyskiwanie u danego dostawcy informacji mogących mieć wpływ na poprawę warunków zakupowych (ważne zdarzenia asortymentowe i rynkowe, nowości, promocje)

  • Kontrola terminów i weryfikacja zgodności dostaw z fakturami

  • Analiza kosztów zamówień i ich optymalizacja

  • Rozwój, utrzymywanie i budowanie trwałych relacji z dostawcami

  • Tworzenie raportów i statystyk w zakresie obsługiwania systemu

  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizacji, optymalizacji i nadzorze procesów zakupowych oraz ich ewidencji

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozpoznawania potrzeb klientów

  • Znajomość gospodarki magazynowej

  • Umiejętność obsługi programów pakietu Microsoft Office

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Subiekt (Insert)

  • Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Praca w systemie dziennym jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • System premiowy

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń

  • Benefity w postaci możliwości skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty MultiSport

  • Wszystkie niezbędne narzędzia i wyposażenie potrzebne do wykonania powierzonych zadań

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

AKA Szczerbiccy Spółka Jawna jest firmą działającą na rynku instalacyjnym, sanitarnym oraz techniki grzewczej od 1991r.

Spółka prowadzi działalność w siedzibie we Wrocławiu oraz pozostałych sześciu oddziałach zlokalizowanych na terenie południowo – zachodniej Polski.

Misją Spółki jest chęć aby wszystko, co tylko Klientowi potrzebne jest do realizacji inwestycji, mógł odnaleźć w naszych jednostkach.

Zgodnie z hasłem: AKA na każdy etap budowy.

Przewiń do profilu firmy