Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

VACO RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dąbrowskiego 44

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola zapasów magazynowych

  • Poszukiwanie nowych dostawców komponentów

  • Import produktów z zagranicy

  • Negocjowanie warunków handlowych

  • Organizacja transportu, w tym także morskiego - kontakt z firmami spedycyjnymi

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Koordynacja zwrotów towaru

Nasze wymagania

  • Dobrze znasz MS Office, w tym Excel

  • Potrafisz budować pozytywne relacje z Dostawcami i Współpracownikami

  • Masz analityczny umysł, nie przerażają Ci liczby i praca z nimi 😊

  • Wiesz co to odpowiedzialność i terminowość

  • Dobrze organizujesz własną pracę

  • Masz ponad przeciętne zdolności komunikacyjne 😊

Mile widziane

  • Absolwenci studiów wyższych lub studenci ostatnich lat

To oferujemy

  • Bezpieczną i stabilną, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów, branżę

  • Szybką ścieżkę decyzyjną, ponieważ ufamy sobie wzajemnie

  • Nowoczesne biuro w Centrum Wrocławia

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, dofinansowanie z ZFŚS, bezpłatne zajęcia językowe dwa razy w tygodniu

  • Bardzo dobrą, daleką od korporacyjnej atmosferę pracy

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów – Twój głos ma dla nas znaczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Brzmi interesująco? ZAPRASZAMY NA POKŁAD!!!

Pracujemy zespołowo – wzajemnie się wspieramy i inspirujemy.

Jeżeli dla Ciebie również jest to ważne, to aplikuj do nas.

VACO RETAIL jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w swojej branży w Polsce. Zdobyliśmy wiele nagród za innowacyjne produkty. Naszą ofertę z dumą prezentujemy we wszystkich największych sieciach handlowych. Nasz zespół to ludzie zaangażowani w życie firmy, każda z osób jest częścią spójnej całości. Zależy nam na rozwoju pracowników, bo wierzymy że spełniony zespół to gwarancja sukcesu.

Nie stoimy w miejscu – każdego dnia wkładamy CAŁE SERCE w to być jeszcze bardziej EFEKTYWNI!

Przewiń do profilu firmy