Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Stabłowicka 147

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie zapytań ofertowo-cenowych.

  • Prowadzenie archiwum projektowego.

  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentacji związanej z polityką zakupową.

  • Prowadzenie monitoringu procesów zakupowych.

  • Wsparcie procesu monitorowania i wyliczania poziomu realizacji umów zakupowych.

  • Przygotowywanie raportów odnośnie stanu i postępów realizacji zakupów.

  • Wykonywanie innych zadań powierzonych przez Przełożonego, zgodnych z zakresem zadań komórki organizacyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane studia w obszarze administracji lub pokrewne).

  • Doświadczenie w procesach zakupowych.

  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy