Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

PGE Energia Ciepła S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Łowiecka 24

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych.

  • Realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych niepublicznych na podstawie procedur wewnętrznych Spółki.

  • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej.

  • Weryfikacja i uzgadnianie dokumentów z komórkami/jednostkami organizacyjnymi Spółki.

  • Pełnienie roli przewodniczącego Komisji przetargowych.

  • Realizacja procesu aneksowania umów.

  • Opracowywanie i uzasadnianie propozycji wyboru dostawców.

  • Archiwizowanie dokumentacji zakupowej.

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów.

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych (mile widziane).

  • Znajomość przepisów prawa w obszarze: Prawa zamówień publicznych, kluczowych przepisów Kodeksu Cywilnego dotyczących zobowiązań.

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane profile związane z prawem, zakupami, ekonomią lub energetyką.

  • Znajomość technik zakupowych oraz negocjacyjnych.

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy.

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

PGE Energia Ciepła jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży energetycznej i jednym z największych pracodawców Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Jako Grupa Kapitałowa PGE inwestujemy w przyszłość - zarówno w odnawialne źródła energii, elektromobilność, start-upy, jak i w ciągły rozwój naszych pracowników. Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery pracowników. Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Przewiń do profilu firmy