Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1325 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna
    w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie,
    w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Praca Tymczasowa
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: ZAK/040/OGL

    Opis stanowiska
    • Koordynowanie procesu zakupów produkcyjnych oraz nieprodukcyjnych
    • Przygotowywanie i koordynowanie procesów dotyczących nowych zamówień
    • Ścisła współpraca z inny działami wewnątrz firmy
    • Aktywna współpraca wewnątrz zespołów zakupowych celem osiągania założonych celów, usprawniania procesów, wymiany doświadczeń i budowania spójnego obrazu strategii zakupowej firmy wewnątrz i na zewnątrz organizacji
    Wymagania
    • Wykształcenie wyższe  - mile widziane techniczne
    • Doświadczenie min. 1 rok w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów w firmie produkcyjnej
    • Minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • Mile widziana znajomość j.francuskiego
    • Komunikatywność
    • Umiejętnośc pracy w grupie
    • Zdolności analitycznego myślenia
    Oferta
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony w międzynarodowej firmie z branży lotniczej, z możliwośćią kontynuacji zatrudnienia
    • Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej branży
    • Zdobycie nowego, cennego doświadczenia
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in karta Multisport, opieka medyczna, premie świąteczne)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.
    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.