Ta oferta pracy jest nieaktualna od 490 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa IMPEL poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania na stanowisku:

    • Wyszukiwanie potencjalnych dostawców towarów/grup asortymentowych/usług;
    • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami towarów i usług;
    • Sporządzanie zamówień i umów handlowych oraz prowadzenie dokumentacji zakupowej;
    • Nadzór nad bieżącą realizacją kontraktów oraz procesów zakupowych;
    • Budowanie oraz utrzymywanie odpowiednich relacji z nowymi oraz z dotychczasowymi dostawcami;
    • Aktywny udział w tworzeniu oraz realizacji strategii w zakresie optymalizacji kosztów zakupów w organizacji oraz u klientów (m.in. poprzez tworzenie grup zakupowych).

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w zakupie różnorodnej grupy produktów i/lub usług;
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności w zakresie MS Excel i MS Word (mile widziana znajomość systemu SAP);
    • Zdolności analitycznych i negocjacyjnych;
    • Samodzielności i inicjatywy;
    • Dynamiczności oraz umiejętności poszukiwania alternatywnych rozwiązań;
    • Prawa jazdy kat. B – mile widziane.

    Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku pracy;
    • Możliwość udziału w różnorodnych i ciekawych procesach zakupowych;
    • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
    • Możliwość doskonalenia umiejętności negocjacyjnych dzięki pracy w grupie profesjonalistów oraz samodzielnie prowadzonym negocjacjom.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego
    i CV)  klikając w przycisk Aplikuj Teraz.

    Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t .j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn. zm.).”