Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

PON-PRAN KAROL PONETAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i obsługa zamówień od dostawców,

  • Koordynacja i kontrola dostaw

  • Realizowanie strategii działu zakupów

  • Negocjowanie cen oraz warunków handlowych

  • Optymalizacja kosztów

  • Weryfikacja aktualnych dostawców i poszukiwanie nowych

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Prowadzenie dokumentacji zamówień,

  • Poszukiwanie asortymentu

  • Analiza cen rynkowych asortymentu

  • Badanie rynku pod względem konkurencyjności

  • Tworzenie zestawień, analiz i raportów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy analitycznej

  • Komunikatywność,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia

  • Skrupulatność i dokładność

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Wytrwałość

  • Cierpliwość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Praca stacjonarna w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

O nas

Jesteśmy aktywnie rozwijającą się hurtownią z branży środków czystości i artykułów BHP. Poszukujemy Specjalisty ds. Zakupów0, który wesprze nasze działania. Stanowimy energiczny i dynamiczny zespół, i takiej właśnie osoby poszukujemy do naszego zespołu.

Jesteś osobą energiczną i potrafisz szybko działać? Lubisz kontakt telefoniczny i nie boisz się chwycić za słuchawkę? Jesteś przyjaźnie usposobiony, wytrwały i lubisz wyzwania? Czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj!