Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

INSTALSOLUTIONS GROUP sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Jagodowa 6, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Jagodowa 6

Września

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna z stworzenie działu zakupów i procedur definiujących jego funkcjonowanie

  • Koordynacja i nadzór nad procesem zakupów

  • Przygotowanie zapytań ofertowych i zamówień

  • Monitorowanie terminowości i kompletności dostaw

  • Tworzenie bazy dostawców, negocjowanie warunków dostaw

  • Tworzenie i aktualizacja bazy materiałów standardowych wraz z cenami

  • Wsparcie kierownika produkcji w zakresie harmonogramowania

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji i odpowiednia alokacja kosztów,

  • Standaryzacja procesów, tworzenie raportów

  • Analiza problemów i wprowadzanie usprawnień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość terminologii z zakresu ślusarstwa i spawalnictwa mile widziana

  • Obsługa pakietu MS Office i systemów SAP

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. "B"

  • Umiejętność posługiwania się rysunkami i specyfikacjami technicznymi,

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji biznesowych

  • Dobry kandydat to osoba: dobrze zorganizowana, odpowiedzialna, skrupulatna i sumienna

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o światowym zasięgu

  • Sraca w międzynarodowym zespole przy realizacji wysoko zawansowanych technologicznie projektów

  • Premie uznaniowe i miłą atmosferę pracy

  • Rozwój zawodowy w dynamicznej branży energii odnawialnych

  • Możliwość budowania swojego otoczenia zawodowego oraz realny wpływ na zarządzanie firmą

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do holdingu holenderskiego działającego w branży energii odnawialnej. Trudnimy się produkcją warsztatową rurowych instalacji przemysłowych, dla biogazowni i stacji oczyszczania biogazu (biometanowni). Wykonujemy modułowe instalacje zabudowywane w kontenerach morskich, na konstrukcjach stalowych lub bezpośrednio w budynkach. Fabrykujemy rurociągi na zgodność z dyrektywą PED lub ASME.