Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

CENOS Sp. z o.o.

  • Sikorskiego 22, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Sikorskiego 22

Września

Twój zakres obowiązków

  • stała współpraca z dostawcami i nadzór nad realizacją zawartych kontraktów

  • współpraca z zespołem i udział w procesie przygotowania i realizacji zamówień

  • udział w pracach zespołu w zakresie umów handlowych, negocjowania warunków dostaw i współpracy z dostawcami

  • przygotowanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert

  • koordynacja dostaw oraz organizowanie / kontrola transportu

  • koordynacja logistyki dostaw zwłaszcza przy importach

  • składanie zamówień i egzekwowanie strategii dostaw

  • przygotowanie raportów i analiz zakupowych,

  • monitorowanie i analiza rynku , wyszukiwanie nowych dostawców

  • kontrola terminowej realizacji zamówień , monitorowanie dostaw,

  • planowanie zaopatrzenia , kontrola i optymalizowanie stanów magazynowych

  • udział w procesie tworzenia standardów i procedur związanych z procesem zakupów

  • poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów zakupowych

  • prowadzenie pełnej dokumentacji dotyczącej procesów zakupowych w szczególności w zakresie importu surowców ( faktury, dokumenty przewozowe, dokumentacja jakościowa surowca )

  • prowadzenie procesów reklamacyjnych z dostawcami

  • współpraca z działami funkcjonującymi w organizacji , w celu zapewnienia prawidłowego cyklu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne

  • znajomość języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikację i korespondencję

  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego działania

  • umiejętność budowania relacji biznesowych z dostawcami

  • dobra znajomość pakietu MS Office , w szczególności MS Excel

  • znajomość branży spożywczej i doświadczenie zawodowe w obszarze zakupu surowców w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w swej branży

  • możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.

  • wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku.