Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów

MERAMONT Spółka AkcyjnaO firmie

  • Kościuszki 14
    Września, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MERAMONT Spółka Akcyjna

Kościuszki 14

Września

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów metalowych dla przemysłu budowy maszyn i pojazdów. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju obudów metalowych oraz konstrukcji spawanych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Zadania:

  • Zaopatrywanie zakładu w materiały w oparciu o zatwierdzony plan produkcji, zestawienia materiałowe, specyfikacje projektowe oraz inne uzasadnione i akceptowane zapotrzebowanie.
  • Wysyłanie i analiza ofert dostawców, rekomendowanie wyboru najbardziej korzystnych.
  • Prowadzenie ewidencji ulokowanych zamówień.
  • Informowanie o stanie realizacji zamówień i terminach dostaw.
  • Osobiste dokonywanie odbiorów i uczestnictwo w odbiorach materiałów w zależności od potrzeb i  warunków.
  • Akceptacja faktur za dostarczone materiały.
  • Prawidłowe nanoszenie indeksów materiałowych.
  • Systematyczne analizy stanów zapasów materiałowych.
  • Obciążanie dostawców wszelkimi odszkodowaniami wynikającymi z niedotrzymania ogólnych warunków umów i dostaw.
  • Zagospodarowanie zbędnych i nadmiernych zapasów materiałowych.
  • Terminowe załatwianie reklamacji w oparciu o obowiązujące dokumenty.
  • Kontrola zużycia materiałów – zgłaszanie kierownictwu stwierdzonych nieprawidłowości.
  • Opracowywanie danych do zawierania umów kooperacyjnych, zakupowych.
  • Prowadzenie kontroli dostaw w zastępstwie magazyniera.
  • Uprawnienia do kwalifikowania dostaw jako zgodne i niezgodne.
  • Ścisłe przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
  • Przestrzeganie i realizacja procedur związanych z normami ISO 9001 i ISO 14001.

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Inicjatywa w działaniu
  • Obsługa komputera

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju osobistego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne