Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

POSIADALO SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • Wykno (pow. tomaszowski; gm. Ujazd)

    Wykno (pow. tomaszowski; gm. Ujazd), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu zakupów materiałów i surowców do produkcji dla 3 zakładów produkcyjnych,

  • obsługa systemu zamówień,

  • kontrola stanów magazynowych, monitorowanie terminowości dostaw, rozliczanie dokumentów handlowych,

  • koordynacja i kontrola dostaw, prowadzenie bieżącej oceny dostawców,

  • operacyjna obsługa zakupów realizowanych na podstawie stałych umów,

  • zapewnienie dostępności materiałów,

  • optymalizacja kosztowa i jakościowa,

  • rozwijanie poszczególnych grup asortymentowych,

  • prowadzenie analiz warunków handlowych oraz negocjowanie umów,

  • sporządzanie raportów i dokumentacji,

  • monitoring i analizę rynku, potrzeb klientów i zachowań konkurencji,

  • nawiązywanie nowych oraz utrzymanie bieżących kontaktów z dostawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • znajomość MS Office (szczególnie Excel) oraz systemów ERP,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zdolności organizacyjnych i interpersonalnych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • udział w nowatorskich projektach,

  • szkolenia finansowane przez pracodawcę,

  • elastyczną ścieżkę kariery budowaną wspólnie z pomocą ekspertów,

  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • gifty świąteczne, nagrody, m.in. 1000 zł za polecenie pracownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • program rekomendacji pracowników

POSIADALO SP. Z O.O. SP. K.

POSIADALO to spółka rodzinna działająca na rynku wyrobów betonowych od 1996 roku. Jesteśmy największym polskim producentem i dostawcą przeciwwag wykonanych w technologii ECOHEAVY+ przeznaczonych dla przemysłu AGD i producentów dźwigów osobowych oraz towarowych. Produkujemy szlachetną i przemysłową kostkę brukową, betonową architekturę ogrodową oraz ogrodzenia pod marką GLADIO.

Przewiń do profilu firmy