Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów (wyroby medyczne)

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

    W związku z rozwojem obszaru poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. Zakupów
    (wyroby medyczne)

    Miejsce pracy: Kraków

    Jako pracownik Działu Zakupów masz szansę zarządzać kategorią obszaru wyrobów medycznych poprzez analizowanie wydatków i rynku, proponowanie strategii zaopatrzenia, negocjowanie, zarządzanie efektywnością dostawców i nieustanne podnoszenie ogólnej efektywności.

    Główne zadania:

    • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
    • Przygotowywanie dokumentacji pod zapytania ofertowe zgodnie z procedurami zakupowymi firmy (RFI, RFP, RFQ)
    • Sporządzanie zestawień i analiz ofert, przedstawianie rekomendacji wyboru
    • Stała współpraca z dostawcami w zakresie nadzorowania poprawności stosowanych warunków handlowych i cenowych, jakości kupowanych usług i towarów, terminowości wykonywanych zleceń
    • Realizacja procesu zgłoszenia wyrobów medycznych do właściwych urzędów
    • Współpraca z działem prawnym, przygotowywanie i negocjacje zapisów umów handlowych
    • Tworzenie, archiwizacja i zarządzanie niezbędną dokumentacją zakupową oraz prowadzenie i aktualizowanie bazy dostawców
    • Udział w realizacji projektów mających na celu optymalizację procesu zakupowego
    • Wdrażanie długofalowych strategii działania dla zarządzanej kategorii zakupowej

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie zdobyte w pracy o podobnym charakterze - znajomość branży wyrobów medycznych będzie dodatkowym atutem
    • Preferowane wykształcenie wyższe
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
    • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (w mowie i piśmie)
    • Gotowość do odbywania krajowych podróży służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji
    • Realny wpływ na realizowane projekty, możliwość kreowania oraz rozwijania swoich pomysłów w przyjaznym i energicznym zespole
    • Bogaty pakiet socjalny (dodatkowe 3 dni płatnego urlopu, poszerzona opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie w podróży, dofinansowanie kursu językowego, dofinansowanie do wakacji, karta multisport, dofinansowany prywatny fundusz emerytalny, bonus świąteczny i inne...)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna (uzależniona od wyników pracy)

    INTERESUJĄCE? NIE CZEKAJ - APLIKUJ JUŻ TERAZ!