Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

POLMAX S.A.S.K.A.O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i usługi

  • Analiza warunków handlowych i porównywanie ofert

  • Udział w negocjacjach handlowych

  • Przygotowywanie rekomendacji w zakresie wyboru dostawcy/podwykonawcy

  • Przygotowywanie zamówień / koordynacja umów

  • Przygotowywanie zestawień i raportów

  • Kontrola terminowości dostaw

  • Okresowa ocena dostawców/podwykonawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

  • zdolności analitycznego myślenia

  • inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego na kontrakcie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności

POLMAX S.A.S.K.A.

Spółka POLMAX S.A. S.K.A. została powołana na początku 1991 roku i rozpoczęła swoją działalność od handlu detalicznego i hurtowego paliwami płynnymi. W ramach strategicznego rozwoju oraz chęci rozszerzenia obszaru swojej działalności w sektorze oil & gas, bazując na wiedzy i doświadczeniu zatrudnionej kadry technicznej oraz zespole wykwalifikowanych pracowników, posiadanych kompetencjach, zasobach finansowych oraz współpracy z podmiotami krajowymi i zagranicznymi, firma POLMAX S.A. S.K.A. przygotowuje się do realizacji, jako Generalny Wykonawca kompletnych obiektów, takich jak kopalne ropy naftowej i gazu ziemnego, tłoczne gazu, gazociągi i układy kogeneracji w formule pod klucz.

Przewiń do profilu firmy