Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów z j. angielskim

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.

4 1207 100 brutto / mies.

Jaśkowa Dolina 15

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych dostawców i rozwiązań produktowych/surowcowych na potrzeby procesu produkcyjnego oraz celem skutecznego wdrożenia nowych projektów,

  • Stałe poszukiwanie oszczędności i budowanie relacji z dostawcami, renegocjacja aktualnych warunków,

  • Analiza prognoz sprzedaży i produkcji pod kątem przyszłego zapotrzebowania na materiały i usługi,

  • Negocjowanie warunków i cen zakupu materiałów oraz kształtowanie polityki zakupowej różnych grup asortymentowych,

  • Optymalizacja procesów, metod i narzędzi w obszarze zarządzania łańcuchami dostaw,

  • Aktywne działanie na rzecz obniżenia kosztów zakupu komponentów i usług do celów produkcyjnych,

  • Tworzenie wartości dodanej dla Klientów poprzez poszukiwanie i proponowanie zupełnie nowych rozwiązań zakupowych w projektach dostarczanych przez dział sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,

  • Doświadczenie pracy w branży budowlanej lub HVAC – mile widziane,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zakupy/sprzedaż/logistyka),

  • Umiejętność negocjacji i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • Samodzielność,

  • Umiejętność radzenia sobie z realizacją zadań pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność - wyjazd służbowe do dostawców, udział w targach, etc.

To oferujemy

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanych kompetencji i powierzonych obowiązków,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,

  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość pracy zdalnej (5 dni w miesiącu),

  • praca w Gdańsku.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dofinasowanie do okularów